O nas

Pomagamy zmieniać nawyki żywieniowe na całe życie. Poprawa jakości pojawi się w jego wielu obszarach, bo odpowiednie odżywianie i styl życia wpływają na Twoją efektywność w pracy, relacje z innymi osobami, zdolność koncentracji i podejmowania trafnych decyzji czy samopoczucie. Patrzymy na Ciebie całościowo rozpoczynając współpracę od szczegółowej rozmowy, badań i analizy, po to żeby stworzyć rozwiązanie, które będzie najbardziej skuteczne.

Kamila Wiśniewska (Kraków / Tarnów)

Ekspert żywienia, specjalizacja: psychodietetyk

Łączy dietetykę z wiedzę psychologiczną, by – wykorzystując elementy terapii poznawczo- behawioralnej – partnerować swoim podopiecznym w procesie trwałej zmiany nawyków żywieniowych oraz pomóc im w wypracowaniu zdrowego sposobu odżywiania i stylu życia.

Absolwentka Psychodietetyki na SWPS oraz Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Miłośniczka aktywnego trybu życia, w szczególności treningu siłowego.

Trafiłam do Kamili pod koniec lutego. Od samego początku wiedziałam, że współpracuje z profesjonalistką. Rozpoczęłam od wykonania szeregu, niezbędnych badań. Na tej podstawie Kamila skoncentrowała się na najważniejszych aspektach zdrowotnych podczas przygotowania dla mnie diety. Posiłki, były bardzo, ale to bardzo smaczne. Co więcej, były różnorodne i szybkie w przygotowaniu, na czym najbardziej mi zależało! Żaden posiłek, nie zajął mi więcej, niż 30 minut. Kamila wzięła pod uwagę wszystkie moje spostrzeżenia i preferencje smakowe. Byłyśmy w stałym kontakcie mailowym, co ułatwiało mi podejmowanie decyzji podczas wybierania odpowiednich produktów czy suplementów. Przełomem było zachęcenie mnie do wysiłku fizycznego. Nigdy nie chodziłam na siłownie, nie lubiłam się męczyć i pocić. Obecnie trenuję 3 razy w tygodniu, z ogromną radością, staram się aktywnie spędzać każdą chwilę i nie dlatego, że czeka mnie konsultacja, a dlatego, że to po prostu to polubiłam i świadomie decyduje jak dbać o siebie. Kamila jest niesamowitym motywatorem, wszystko wyjaśnia, tłumaczy, nie naciska, a zwyczajnie pokazuje drogę, jaką można pójść. Efekty "robią się same", gdy odpowiednia osoba potrafi w przemyślany sposób poprowadzić pacjenta. Nie musiałam wkładać dużego wysiłku w utratę wagi, ponieważ kierowała mną osoba, która ma świadomość jakie będą skutki. Nasz cel został osiągnięty wcześniej niż planowałyśmy, co cieszy jeszcze bardziej! Moje myślenie zmieniło się o 180 stopni, potrafię świadomie robić zakupy i nie mam nagłych zachcianek. Nigdy nie byłam w tak dobrej formie :)
Serdecznie polecam Kamilę, ponieważ czyni cuda!
Monika

Współpracuje z Kamilą od stycznia tego roku konsultując się z nią regularnie przez Skype. Opracowałyśmy wspólnie system, dzięki któremu małymi krokami idę do przodu w stronę zmiany nawyków żywieniowych i sylwetki. Dostałam od Be ComplEAT i Kamili bardzo indywidualne podejście - zaczęłyśmy od ogarnięcia mojego jedzenia na poziomie utrzymania wagi a na redukcje przeszłam niedawno, dopiero gdy byłam na to gotowa.

To co bardzo mi pomogło to to, że Kamila "pozwoliła" mi jeść produkty, które uznawałam za zabronione do tej pory i przez to nie czuję tak naprawdę restrykcji żywieniowych (wykluczyłyśmy pszenice, cukier i produkty high FODMAP). Myślę, że przez to nie wpadłam w zaburzenia odżywiania i moje relacje z jedzeniem naprawiaj się, a jednocześnie chudnę w spokojnych tempie. Przepisy proponowane przez nią są pyszne i proste do zrobienia na codzień, uwzględniają sezonowe produkty, są też oczywiście bardziej wykwintne pozycje jak np. paella z królika:)

Rozsądne i realne podejście bez spiny to na pewno coś co wyroznia Kamile jako dietetyka. Do tego Kamila jest sympatyczną osobą, uśmiechniętą, potrafi słuchać i kontakt z nią jest po prostu przyjemny. Odpowiada na maile i interesuje się pacjentem, po prostu czuje, że jestem pod czyjaś opieką i dostaje wsparcie w tej dość trudnej drodze kiedy tylko potrzeba. Kamila zawsze też znajduje i podkreśla małe sukcesy - po konsultacjach czuje energie i chęć do działania dalej.

Naprawdę, nie mogłabym trafić lepiej. Polecam każdemu kto chciałby coś zmienić w swoim żywieniu i nie tylko!
Asia

Do pani Kamili trafiłam 2 miesiące temu i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)
W przeszłości miałam doświadczenie z różnymi dietami, które nie były dostosowane do mojego trybu życia oraz zapotrzebowania kalorycznego, co przekładało się na moje zdrowie oraz samopoczucie. Miałam bardzo duży problem z usystematyzowaniem posiłków, dlatego jako cel postawiłyśmy sobie wypracowanie zdrowej relacji z jedzeniem oraz zbudowanie świadomości żywieniowej.
Dodatkowo skupiamy się na lekkiej redukcji oraz diecie przy aktywności fizycznej, ponieważ czynnie uprawiam sport i zależało mi na tym, aby spożywać pełnowartościowe i zbilansowane posiłki.
Efekt?
Już po miesiącu stosowania diety odczułam ewidentną poprawę w odczuwanym poziomie energii w ciągu dnia. Nadmiar tkanki tłuszczowej spada, a wytrzymałość i wyniki podczas treningów rosną :) Posiłki są przepyszne, dopasowane do mnie i mojego trybu życia. Jeśli tak ma wyglądać dieta to mogę być na diecie całe życie ;)
Panią Kamilę polecam całym sercem! Za każdym razem wita mnie uśmiechem, a na każde moje pytanie odpowiada rzetelnie i w wyczerpujący sposób. Wizyty odbywają się w bardzo miłej, przyjacielskiej atmosferze. Pani Kamila jest świetną specjalistką zarówno w zakresie dietetyki, jak i psychologii i można jej zaufać w 100%! Dziękuję :)
Ewa

Z panią Kamilą współpracuje od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Dieta redukująca zbędne kilogramy a zarazem dostarczająca odpowiednią ilośc energii do czynnego uprawiania sportu była dla mnie priorytetem.
W najważniejszym okresie sezonu nie odczuwałam spadku energii, jak to było do tej pory. Pani Kamila dostosowała moją dietę biorąc pod uwagę sport jak i problemy z tarczycą.
Pomimo tego, że mieszkam w Gdańsku regularnie rozmawiamy i wprowadzamy ewentualne zmiany w programie w zależności od potrzeb oraz etapu przygotowań do rozgrywek, przed jak i w trakcie sezonu. W wyniku czego osiągam lepsze, satysfakcjonujące rezultaty i wyniki sportowe. Ponadto dobrze dobrana suplementacja równiez pozwoliła na dostarczenie odpowiednich skladników organizmowi.
Program jest dopasowny do stylu życia, posiłki są smaczne a przygotowanie ich nie zabiera zbyt wiele czasu, a co najwazniejsze na efekty nie trzeba było długo czekać. Szczerze polecam!
Kasia

Zawsze kiedy wychodzę ze spotkania z panią Kamilą mówię sobie, że spadła mi z nieba... i nie bez powodu. Niby zwykła historia, nadwyżka kilogramów, kłopoty z tarczycą, ale pani Kamila potraktowała mnie jak coś więcej niż zwykłą historię. Pierwszy raz dietetyk przygotował dietę uwzględniając wszystkie moje preferencje i uwagi, analizując i zlecając dokładne badania, robiąc wyczerpujący wywiad o trybie życia. Pierwszy raz ktoś zapytał czemu decyzja o skorzystaniu z pomocy dietetyka, i posłuchał mojej historii. Pani Kamila ułożyła wspaniały jadłospis, posłużyła wspaniałą pomocą psychologiczną, na każdej wizycie przypomina mi, że damy radę, dopinguje i wspiera. Realizujemy obrane cele, redukcję wagi i polepszenie wyników, wsparcie pracy tarczycy i uregulowanie snu. Efekt? Trzy tygodnie i 7,7 kg mniej, rewelacyjne samopoczucie i odzyskana wiara siebie. Szczerze polecam panią Kamilę, przemiła profesjonalna specjalistka z bardzo calosciowym podejściem do pacjenta i umiejętnością słuchania. Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty. Dziękuję! Marta

Bardzo polecam panią Kamilę, pomogła uporać się nie tylko z dodatkowymi kilogramami, ale też wspomogła walkę z insulinoopornością i problemami wynikającymi z choroby tarczycy. Wprowadziłam w życie wiele zdrowych nawyków żywieniowych, wykluczyłam produkty które mi nie służyły. Mimo wielu ograniczeń diety jadłospis był bardzo smaczny i dopasowany do moich osobistych preferencji. Karolina

Pani Kamila jest bardzo miłą osobą posiadającą dużą wiedzę z zakresu dietetyki. Na wszystkie moje pytania udzieliła rzetelnej odpowiedzi. Wojciech

Pani Kamila jest sympatyczną osobą z bardzo profesjonalnym podejściem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i chętnie polecam każdemu spotkanie z panią Kamilą. Agnieszka

Do Pani Kamili trafiłem z polecenia. Od pierwszej wizyty widać było profesjonalizm. Program dietoterapii był doskonale dopasowany do prowadzonego stylu życia zgodnie z moimi oczekiwaniami. Wizyty kontrolne przebiegały sprawnie i w milej atmosferze, program był dopasowywany do reakcji mojego organizmu (wyników badan) Jestem bardzo zadowolony z rezultatów i nie mógłbym bardziej polecić Pani Kamili. Mariusz

Pani Kamila pokazała mi, jak można jeść zdrowo, smacznie, ciekawie i jednocześnie tracić na wadze. Dzięki konsultacjom Pani Kamili od pół roku czuję się dużo lepiej i mam więcej energii, co przekłada się na moją pracę i relacje z ludźmi oraz wyniki moich badań lekarskich. Mimo mojej słabej woli w walce z otyłością waga spada bo czuję ze strony Pani Kamili zarówno wsparcie i doping, jak i twardą kontrolę moich postępów.
Polecam wszystkim.
Marcin

Umów się na wizytę

Aleksandra Olejarz (Kraków)

Ekspert żywienia, specjalizacja: dietetyk kliniczny

Jej główne zainteresowania w aspekcie dietetyki to żywienie dzieci, kobiet w ciąży oraz mam karmiących piersią. Pasjonuje się zdrowym i aktywnym stylem życia z dużym naciskiem na
szeroko pojęty work-life balance.

Absolwentka dietetyki na Krakowskiej Wyższej Szkole
Promocji Zdrowia oraz fizjoterapii na Akademii Wychowania fizycznego w Krakowie.

Wolny czas lubi spędzać w zaciszu rodzinnego ogrodu, w gronie
najbliższych oraz praktykując jogę.

Wizyta u p. Aleksandry zmieniła moje codzienne życie o 180 stopni. Nie tylko doskonale dobrała dietę do moich potrzeb, smaków oraz oczekiwań, ale przede wszystkim dała mi czas na to, aby wszystkie kroki niezbędne do tego, aby zmienić swoje nawyki oraz zacząć zdrowiej żyć wprowadzić w dogodnym dla mnie czasie. Bez ciśnienia, wciskania niepotrzebnych rzeczy, bez presji za to z ogromnym zrozumieniem, iż pewne rzeczy wymagają czasu oraz odpowiednio przygotowanej "głowy". W ciągu 3 miesięcy niemal osiągnęłam stawiany sobie cel, a przy tym dieta oraz styl życia, który teraz prowadzę zwyczajnie mnie cieszą. Gorąco polecam! Kaja

Umów się na wizytę

Bartosz Florczak (Wrocław / Kraków)

Ekspert żywienia, specjalizacja: dietetyk sportowy

Od najmłodszych lat jest związany ze sportem, w latach szkolnych był czynnym zawodnikiem piłki ręcznej, później pasję odnalazł w sportach wytrzymałościowych. Dzisiaj jako dyplomowany dietetyk spełnia się każdego dnia, wciąż pogłębiając swoją wiedzę w zakresie dietetyki sportowej i zdrowego stylu życia.

Nieustannie kształci się i podnosi swoje kwalifikacje na kursach dietetycznych i medycznych, jest uczestnikiem wielu konferencji naukowych. Sam prowadzi również szkolenia i prelekcje.

Absolwent Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Hedonista kawy i gastronomi, w wolnym czasie amator górskich biegów Ultra.

Najlepszy i najbardziej kompetentny dietetyk! Ogromna wiedza, wykraczająca poza temat dietetyki stricte. Bardzo indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta, posiłki z jego programów żywieniowych są niezwykle smaczne, syte i gwarantują płaski brzuch oraz doskonałe samopoczucie. Zamówiliśmy już 4 plany żywieniowe, mamy fantastyczne efekty i jestem pewna, że nasza współpraca na tym się nie skończy. Polecamy całą naszą rodziną z pełną odpowiedzialnością. Ania

Współpracuję w Bartkiem od dłuższego czasu. Rozwiązał problemy, których nie mogli rozwiązać lekarze. Jest sumienny, pomocny, dokładny, profesjonalny, uczciwy, rzeczowy i z ogromną wiedzą. Szczerze polecam! Paulina
Bartek to specjalista w swoim fachu i kopalnia wiedzy. Zaangażowany w 100% w swoją pracę każdego traktuje indywidualnie i to się ceni. Przy tym jest wspaniałym człowiekiem :).
Julia

Nie znam żadnego dietetyka w Polsce, który w tak młodym wieku, jest tak umiejętny w tym co robi, Bartek to kopalnia wiedzy i z czystą przyjemnością każdemu go polecam! :). Eryk

Nieporównywalny w swojej dziedzinie. Nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi. Profesjonalista począwszy od diagnostyki, poprzez wywiad z pacjentem a skończywszy na zaleceniach dietetycznych, które dają efekty. Dawno nie czułam się lepiej. Polecam! Maksy

Umów się na wizytę

Barbara Matyja

Opiekun Klienta

Wieczna optymistka, pozytywnie nastawiona do otaczającego ją świata. Wyznaje zasadę, że marzenia się spełnia. Lubi brać sprawy w swoje ręce i być motywacją dla innych ludzi.

W wolnym czasie najwięcej uwagi poświęca swojej życiowej pasji, jaką jest wspinaczka sportowa. Dodatkowo uprawia skituring, chodzi po górach. Zdrowe odżywianie jest dla niej kluczem do utrzymania dobrej formy – zarówno fizycznej jak i psychicznej.

Skocz do góry
Copyright 2019 - Więcej niż dieta - Kraków, Tarnów, Wrocław, Online
powered by