FAQ

Spis treści

Wizyty

1. Ile będę czekać na pierwszą wizytę?

Pracujemy w różne dni tygodnia, konsultujemy także online, dzięki czemu czas oczekiwania na pierwsze spotkanie to zazwyczaj ok. 7-14 dni. Skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć dla Ciebie możliwie najszybszy termin.

2. Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Nie wymagamy od Ciebie żadnego przygotowania do pierwszej konsultacji. Wszystkie materiały niezbędne do ustalenia szczegółów dalszej współpracy zostaną Ci przekazane podczas pierwszej wizyty (dowiedz się więcej o tym, jak pracujemy).

3. Czy mogę przyjść z drugą osobą?

Tak, na konsultacjach może towarzyszyć Ci bliska osoba. W naszej ofercie posiadamy również rozwiązania dla par i rodzin, warto więc rozważyć wspólne rozpoczęcie pracy nad nawykami żywieniowymi.

4. Czy istnieje możliwość konsultacji online?

Tak, wszyscy nasi specjaliści pracują online (Skype / Whatsapp / Face Time). Możliwa jest także konsultacja telefoniczna.

Dieta

1. Ile potrwa przygotowanie diety?

Program Dietoterapii opracujemy dla Ciebie w max. 7 dni roboczych (chyba, że z dietetykiem prowadzącym zostanie ustalone inaczej). Jednak już podczas 2 pierwszych konsultacji uzyskasz wiele wskazówek, które możesz zacząć od razu wcielać w życie.

2. Na jaki okres przygotowywana jest dieta?

Istnieją 2 warianty Programu Dietoterapii 2-tygodniowy oraz miesięczny. Osoby o wysokiej świadomości żywieniowej mogą skorzystać z opcji zaleceń bez proponowanych przepisów. O doborze najlepszego rozwiązania dla Ciebie zadecydujesz wspólnie ze swoim dietetykiem prowadzącym.

3. Czy z otrzymanej diety mogę korzystać już zawsze?

Program Dietoterapii przygotowujemy dla Ciebie z uwzględnieniem Twojego aktualnego stanu zdrowia, trybu życia, poziomu aktywności fizycznej, celów, które chcesz realizować i wielu innych aspektów. Okoliczności jednak mogą się zmieniać, dlatego istotne jest, żeby wprowadzać okresowe modyfikacje w żywieniu, dopasowując je do Twojej sytuacji.

Kwestie formalne

1. Czy istnieje możliwość płatności kartą?

Tak, możesz zapłacić kartą lub dokonać przelewu.

2. W jaki sposób umówić się na wizytę?

Wizytę możesz umówić:

  • telefonicznie – od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17 dzwoniąc pod numer 694 932 247
  • mailowo – pisząc na adres kontakt@becompleat.pl
  • wypełniając formularz kontaktowy na stronie internetowej – nasz Opiekun Klienta skontaktuje się z Tobą, by ustalić szczegóły
Skocz do góry
Copyright 2022 - Więcej niż dieta - Kraków, Tarnów, Online
powered by  

Nowość w Diagnostyce Be Compleat

Borykasz się z ciągłymi wzdęciami, biegunkami, zaparciami? Wykonaj wodorowo-metanowy test oddechowy i znajdź przyczynę swoich dolegliwości pokarmowych.