DIETOTERAPIA

Na bazie doświadczeń ponad 4.800 Klientów opracowaliśmy autorski system, który pomoże Ci osiągnąć najlepsze rezultaty.

Stawiamy na Twoje długotrwałe efekty 

Nie zadowala nas krótkotrwały sukces. Chcemy, abyś podczas współpracy z nami zdobył wiedzę i wypracował nawyki, które będą dla Ciebie procentować przez całe życie.

Jak komponować posiłki, aby zachować odpowiedni bilans energetyczny? Jakie produkty wybierać? Na wybór których dań decydować się podczas wyjścia do restauracji czy podczas pobytu na wakacjach?

To nie ma być “dieta na chwilę” będąca powodem Twoich frustracji, a raczej nowy sposób życia, dzięki któremu będziesz czerpał z niego jeszcze większą radość.

Strategię wypracowujemy razem z Tobą

To może zabrzmi niestandardowo, ale u nas szczegóły strategii działania ustalasz Ty. Najpierw poznajemy Ciebie, Twoje potrzeby, a dopiero później wspólnie ustalamy plan.

Dla nas liczą się Twoje doświadczenia, obawy, oczekiwania. Chcemy poznać Twoją historię: to w jaki sposób żyjesz, na czym Ci zależy i ile masz przestrzeni w swoim życiu na wprowadzenie zmian.

Bazą działania jest analiza Twojego stanu zdrowia oparta na wynikach badań. Bierzemy również pod uwagę Twój gust smakowy:  to, co lubisz a czego z reguły unikasz.

Dopiero wtedy mamy pewność, że wypracowana strategia żywienia będzie dla Ciebie naprawdę skuteczna.

Zmieni się więcej niż Twój sposób żywienia 

Dieta to mały element układanki, jaką jest Twoje życie. Podczas naszej współpracy oprócz sposobu myślenia o własnym zdrowiu oraz żywieniu zmieni się też to jak się regenerujesz, śpisz, ruszasz czy spędzasz wolny czas.

Dzięki zadbaniu o te często zapomniane aspekty codziennego życia zauważysz największą różnicę. Osiągniesz jeszcze lepsze efekty, dzięki którym będziesz miał więcej energii dla Twoich bliskich, na swoje pasje czy pracę.

Na czym polega współpraca z nami?

Krok 1 – Analiza zdrowia, żywienia i stylu życia

Na pierwszej konsultacjach porozmawiamy o tym, co jest dla Ciebie ważne, o Twoich doświadczeniach, możliwościach, poprzednich próbach zmiany, pracy z innymi specjalistami czy też o zmianach wprowadzanych “na własną rękę.”
 
Naszym celem jest dowiedzieć się, co chciałbyś osiągnąć, jakie są Twoje priorytety, o co powinniśmy zadbać, żebyś czuł się dobrze i był zadowolony z efektów naszej współpracy. Po wysłuchaniu, dopasujemy sugerowany zestaw badań do Twoich potrzeb oraz Twojego budżetu. 
 
Na drugiej konsultacji skupimy się na historii Twojego zdrowia, dotychczasowym sposobie żywienia, organizacji Twojego dnia, dogłębnej analizie stanu zdrowia.
 
Ważnym będzie dla nas ile masz czasu na przygotowywanie posiłków, co lubisz jeść, a czego unikasz. Przede wszystkim jednak wspólnie wybierzemy narzędzia, które pomogą Ci efektywnie zrealizować plan i dotrzymać obietnicę daną samemu sobie.

Krok. 2 – Strategia działania z Programem Dietoterapii

To moment, w którym otrzymujesz Twoje narzędzia oraz plan na naszą współpracę. Nie będzie tu zaskoczenia bo strategię zaplanowaliśmy wcześniej razem. Program Dietoterapii będzie dopasowany do Twoich możliwości, oczekiwań oraz ustalonego wspólnie tempa wprowadzanych zmian.
 
Pokażemy Ci krok po kroku w jaki sposób będzie przebiegała nasza praca, jak komponować posiłki, organizować swój dzień,  gdzie robić zakupy, czym zastępować poszczególne produkty, na co zwrócić uwagę w ciągu dnia, żeby przybliżyć Cię do osiągnięcia Twojego celu.

Krok 3 – Monitoring postępów i modyfikacje

Na konsultacjach kontrolnych spotykamy się regularnie, według ustalonej wcześniej częstotliwości (średnio co 2 – 4 tygodnie), żeby wzmocnić Twoje nowe nawyki, rozwiać wątpliwości oraz wspólnie pokonywać ewentualne przeszkody pojawiające się na Twojej drodze.
 
Celem jest wspólne wypracowywanie rozwiązań oraz ustalanie kolejne kroków do wykonania.
Przeanalizujemy postępy, dokonamy weryfikacji strategii żywienia i jeśli będzie to potrzebne, wprowadzimy zmiany. Czasem wystarczy mały bodziec, który jeszcze szybciej doprowadzi Cię do celu.

Krok 4 – Stabilizacja

Na tym etapie pracujemy nad utrwaleniem Twoich zdrowych nawyków, w niektórych przypadkach także nad ustabilizowaniem masy ciała. Uczymy Cię dokonywania samodzielnych, świadomych wyborów żywieniowych tak, aby cieszyć się przebytą przemianą przez wiele lat.
 
Zdajemy sobie sprawę z tego, że zmiana nawyków żywieniowych nie jest łatwa. Dlatego na tym etapie pracujemy nad utrwaleniem tego, co udało Ci się osiągnąć w poprzednich krokach.
Pomagamy Ci nauczyć się samodzielnie decydować o swoim sposobie żywienia i korzystać z nabytej wiedzy przez resztę Twojego życia.

Czym jest Program Dietoterapii?

Narzędziem, na którym będziemy wspólnie pracować będzie stworzony specjalnie dla Ciebie Program Dietoterapii - to tak jakby ktoś napisał książkę o Tobie dla Ciebie

Indywidualna Książka Przepisów
Stworzone specjalnie dla Ciebie książka z przepisami na dany dzień, uwzględniającymi Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, odżywcze, a także preferencje smakowe.
Układ posiłków
Dowiesz się ile posiłków powinieneś jeść, w jakich godzinach, jakie ilości oraz jakie grupy składników powinny one zawierać.
Harmonogram posiłków dzień po dniu
Będziesz wiedział jak wygląda Twój plan posiłków na dany dzień.
Listy zakupów
Dla Twojej wygody otrzymasz również listy zakupów na wybrany okres czasu, które pomogą Ci w sprawnej organizacji.
Poprzedni
Następny

Lokalizacje

Kraków

Al. 3 Maja 11a (w Parku Jordana)
30-062 Kraków

Wrocław

ul. Nektarowa 11b
(w N11 Studio Treningów Personalnych)
52-210 Wrocław

Tarnów

ul. Przybyłkiewicza 13
33-100 Tarnów

ON-LINE

Nie możesz pojawić się u nas osobiście? Możemy wspólnie pracować via Skype.

Cennik

  • Analiza - pierwsze 2 konsultacje
  • Program Dietoterapii ze strategią
  • Konsultacje kontrolne (30 min.)

Zespół Be ComplEAT

  • Analiza - pierwsze 2 konsultacje 199 zł /1 kons.
  • Program Dietoterapii ze strategią 370-660 zł
  • Konsultacje kontrolne (30 min.)149 zł

A. Kułaga

  • Analiza - pierwsze 2 konsultacje 499 zł /1 kons.
  • Program Dietoterapii ze strategią 970-1770 zł
  • Konsultacje kontrolne (30 min.)249 zł
Dieta dla dwojga - 10% rabatu na dwie pierwsze konsultacje oraz Program Dietoterapii ze strategią. O szczegóły zapytaj przy rejestracji.

Umów się na pierwszą konsultację

Opinie naszych Klientów

Be ComplEAT

Skocz do góry
Copyright 2019 - Więcej niż dieta - Kraków, Tarnów, Wrocław, Online
powered by