Agnieszka Kułaga (Kraków / Tarnów)

Ekspert żywienia i ambasador zdrowego stylu życia. Dietetyk kliniczny i sportowy. Twórca poradni dietetycznych i mentor ekspertów żywienia Be ComplEAT.

Agnieszka łączy teorię z praktyką. Jest absolwentką MBA na Uniwersytecie Valparaiso, a obecnie przechodzi certyfikację na Uniwersytecie Medycyny Funkcjonalnej FMU w USA. Jest również absolwentką Bydgoskiej Szkoły Wyższej na kierunku Dietetyka i Żywienie Człowieka. Kiedyś była po drugiej stronie, jako zawodowy sportowiec czerpała wiedzę i wzorce od najlepszych specjalistów w dziedzinie dietetyki i medycyny funkcjonalnej w USA.

Ma za sobą 10 lat profesjonalnej kariery zawodniczej w koszykówce. 4 lata spędziła w USA grając w najlepszej lidze uniwersyteckiej na świecie.

“Po zakończonej, z własnego wyboru karierze zawodniczej nadal czerpię radość ze sportu amatorskiego, w tym treningu siłowego, gry w tenis, kitesurfingu, jazdy na snowboardzie, a nawet gry w szachy. Stawiam na holistyczne podejście do zdrowia i organizmu człowieka. Bardzo ważne jest to co jemy, ale także to czy potrafimy się skutecznie regenerować oraz dopasować dawkę aktywności fizycznej odpowiednią dla naszego organizmu. Doświadczenie pokazuje, że biorąc pod uwagę pełny obraz, można osiągnąć długotrwałe efekty ” – Agnieszka Kułaga.

Długo zbierałam się do napisania opinii, mam nadzieję, że dzięki niej komuś uda się wykonać pierwszy krok i dokonać przemiany.
Ciągła gonitwa za dziećmi i pracą biurową nie pomagały mi w walce ze zbędnymi kilogramami. Po drugiej ciąży starałam się w miarę zdrowo odżywiać i znajdywać czas na ruch ( udawało mi się trafić dwa razy w tygodniu na crossfit, i czasem coś przebiec) ale trafiłam na ścianę. Waga stała w miejscu, a rozmiar ciuchów daleko odbiegał od tych sprzed ciąży, czułam się z tym źle... Każda wyprawa do sklepu po ubranie była katorgą i powodowała łzy... Diety ...nie wierzyłam w dietę cud, dieta pudełkowa na dłuższą metę też nie wydawała się opcją. Widząc moją bezsilność mój mąż kazał znaleźć dietetyka. Przeszperałam internet, posłuchałam doświadczeń innych, siostry i tak trafiłam do Agnieszki. To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Rok temu wykonałam pierwszy telefon i umówiłam się na spotkanie. Omówiłyśmy co mnie dręczy, co mi się marzy, jak bardzo jestem zdeterminowana, wykonałam listę badań, pokazałam namiastkę mojego jadłospisu... Zdanie Agnieszki, które najbardziej utkwiło mi w pamięci z drugiej wizyty: "Myślałam, że przyszła do mnie dziewczyna, której problemem jest żarcie, ale Ty jesteś niedożywiona Twój metabolizm jest bardzo wolny". Do tego doszła jeszcze niedoczynność tarczycy, problem który myślałam, że mnie nie dotyczy. Dieta, która została dla mnie ułożona była jak szyta na miarę, posiłki trafiły w moje gusta, zawsze byłam syta (na początku nie byłam wstanie zjeść całej kolacji), a przygotowanie posiłków nie było jakoś mega wymagające. Często wracam do książki, którą dostałam, na pierwszej stronie widnieje cel... zrzucić 6 kg ...Mogłabym opowiadać godzinami... zrzuciłam 11 kg, wchodzę w ubrania nie sprzed ciąży, a sprzed ślubu, czuje się świetnie, zdrowo, zaczęłam biegać... Agnieszka wyjaśniła mi jak ważne jest odżywianie gdy biega się dłużej, aby sił nie brakło... Rok temu nie sądziłam, że przebiegnę więcej niż 10 km... Mam za sobą kilka połówek, a za tydzień biegnę mój pierwszy leśny półmaraton. Agnieszka nie tylko ułożyła mi dietę, pomogła zmienić nawyki żywieniowe a także sprawiła, że mocniej uwierzyłam w siebie. Staram się trzymać dietę... Nie prawda to jest jedzenie dla życia a nie dieta... W te upały odwiedzam ulubioną lodziarnie i już się jej nie boję.
Agnieszko...dziękuję!
Michalina

Jestem pacjentką Pani Agnieszki, która nie borykała się z nadwaga – wręcz przeciwnie. Po młodzieńczym epizodzie z zaburzeniem odżywiania, mimo wygranej walki z chorobą, nawet po kilu latach, w dalszym ciągu coś było nie tak. Pojawiły się problemy gastrologiczne, zaburzenia hormonalne i towarzyszące temu charakterystyczne dolegliwości. Było też za dużo źle dobranej aktywności fizycznej. Po licznych wizytach u wyżej wspomnianych lekarzy ‘specjalistów’ (trwało to ok 8 lat) mój organizm nadal nie mógł dojść do równowagi. Diagnozowano jelito drażliwe (jak chyba u wszystkich), przetestowano na mnie pól apteki (leki gastrologiczne, antydepresanty, hormony). Na wszelkie sugestie dotyczące innych metod doprowadzenia mnie ‘do ładu’, reagowali ironicznym uśmiechem i pokpiwaniem. Rezygnacja z glutenu to dla nich śmieszna moda skoro celiakii nie mam. I tutaj pojawiło się światełko w tunelu. Odnalazłam w sieci Panią Agnieszkę.

Osoba, która dokonuje niemożliwego – jest najlepsza z najlepszych. Swoją pracą udowadnia, że można! Że można bez recept, kłamstw i obłudy doprowadzić pacjenta do zdrowia. I ja jestem tego żywym przykładem. Polecam każdemu! Chwale gdzie mogę! Ja ze swojej strony mogę tylko bardzo, bardzo dziękować. To nieocenione jak zmieniło się moje życie odkąd trafiłam do Pani Agnieszki. Mam nadzieję, że moja opinia zachęci innych by także zaufali i oddali się w ręce prawdziwego Specjalisty. Chylę czoła!
Pacjentka

Do Pani Agnieszki udałem się z zamiarem zrzucenia "kilku kilo" i podbudowania nieco mięśni, a otrzymałem całkiem nowe, lepsze spojrzenie na odżywianie się, podejście do zdrowia, sylwetki czy trybu życia. Dowiedziałem się, że jedzenie nie musi być monotonne, a może być ciekawe, różnorodne i zdrowe. Po kilku miesiącach współpracy z Panią Agnieszką muszę szczerze przyznać, że nigdy nie czułem się tak doskonale fizycznie, ale przede wszystkim psychicznie. Zdecydowanie polecam wszystkim dietę, która wraz z aktywnością fizyczną potrafi czynić cuda. A w szczególności gorąco polecam Panią Agnieszkę z całym zespołem. Dziękuję! Przemek

Polecam współpracę z Panią Agnieszką wszystkim osobom, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe, poprawić stan zdrowia i kondycje fizyczną. Sam trafiłem do niej ok. 5 miesięcy temu. Oprócz świetnie dobranej diety, dzięki której zrzuciłem parę zbędnych kg, Pani Kułaga po zapoznaniu się moimi wynikami badań ustaliła dla mnie również odpowiednią suplementację, dzięki czemu nie mam już problemów jelitowych. Poza tym posiłki w diecie są dobrane pod indywidualne preferencje i są bardzo smaczne. No i przede wszystkim jest to bardzo miłą i rzeczową osobą. Kuba

Po wielu latach stosowania „cudownych diet” trafiłam do pani Agnieszki. I to był strzał w 10! Już ponad rok pracujemy z Panią Agnieszką nad moją wagą i jest ponad 35 kg mniej. Przepisy są pyszne i różnorodne. Przekonałam się, że wcale nie trzeba się głodzić, żeby zrzucić zbędne kilogramy. Do tego pani Agnieszka potrafi świetnie zmotywować i podnieść na duchu. Z całego serca polecam i dziękuję za dotychczasową pomoc. Agnieszka

Umów się na wizytę

Skocz do góry
Copyright 2019 - Więcej niż dieta - Kraków, Tarnów, Wrocław, Online
powered by